Sklep czynny: Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 20:00
Sobota- Niedziela 10:00 - 17:00


UWAGA! Darmowa dostawa na zakupy powyżej 200zł!
Mapa

Kategorie

PlayStation Network

XBOX LIVE

Zobacz także:

Wymiany

Serwis

Regeneracja


gameICON.pl

GameICON - Gry i konsole HURTOWO.
Strefa Xbox One | Sprawdź! Strefa PlayStation 4 | Sprawdź! Strefa Nintendo | Sprawdź!

Świat Gier i Konsol S. C.
ul. Bazyliańska 8/168
03-203 Warszawa
NIP: 5242803366 

Regulamin sklepu internetowego www.swiat-gier.com
(dla umów zawieranych od dnia 01 lipca 2016 roku)


 1. W naszym sklepie swiat-gier.com można dokonywać zakupów bezpośrednio przez Internet.
 2. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia oraz przesłanie go do nas - podczas zamówienia klient ma możliwość utworzenia konta w sklepie swiat-gier.com, dzięki któremu będzie mógł szybko dokonywać zakupów, śledzić status swoich zamówień i oglądać historię dokonywanych zakupów.
 3. Zamówienie złożone przez system na naszej stronie jest równoznaczne ze złożeniem zamówienia w rozumieniu Kodeku Cywilnego.
 4. Złożenie zamówienia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem. 
 5. Za moment przyjęcia zamówienia uważa się przekazanie zamawiającemu informacji o nadaniu statusu w przypadku realizacji zamówienia drogą wysyłkowową „wysłane” lub w przypadku realizacji zamówienia poprzez odbiór osobisty "gotowe do odbioru".
 6. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości. Zastrzega sobie również możliwość zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie oraz wprowadzania nowych towarów do oferty, przeprowadzania akcji promocyjnych na stronie sklepu i wprowadzania do nich zmian.
 7. Sklep zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia bez podania przyczyny.
 8. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę.
 9. Ceny towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
 10. Wymienione produkty i nazwy używane są tylko i wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
 11. W przypadkach , gdy towar przestanie być dostępny na rynku lub zostanie zmieniona data premiery. Sklep zastrzega sobie prawo do anulowania transakcji lub aktualizacje o wyznaczoną nową date premiery.
 12. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.
 13. informujemy, że składając zamówienie wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu zamówienia na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 roku (Dz.U. nr 133, poz. 883)
 14. Podczas składania zamówień należy podać prawdziwe dane osobowe , aby zamówienie zostało zrealizowane prawidłowo.
 15. Jeżeli dane nie zostaną poprawnie wypełnione lub nie zostaną zawarte wszystkie potrzebne informacje - zamówienie nie zostanie zrealizowane.
 16. Składając zamówienie Nabywca akceptuje wyżej wymieniony regulamin.
 17. Promocje i rabaty nie łączą się.
 18. Przy odbiorze osobistym płatność wyłącznie kartą (płatniczą/kredytowa) lub gotówką.
 19. Do paczkomatów, poczty polskiej i Paczka w Ruchu - przesyłki wysyłamy jedynie po przedpłacie.

 

Realizowanie zamówień

1. Staramy się realizować zamówienia natychmiastowo.
2. Czas oczekiwania zależny jest od ilości zamówień.
3. Zamówienia które nie zostaną potwierdzone do 5 dni kalendarzowych od daty zamównienia zostaną anulowane.
4. W przypadku nieuiszczonych przedpłat w opcji płatności z góry, zostaną również anulowane po 5 dniach kalendarzowych od daty zamówienia.

5. Zamówienie produktu niedostępnego bądź używanego należy potwierdzić. Zamówienie może nie zostać zrealizowane jeśli nie zostanie potwierdzone.Zwrot zakupionych towarów
 1. Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 roku (Dz.U.2014.827) konsument, który zawarł umowę na odległość, może co do zasady w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów.
 2. Prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów:
  1. o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;
  2. w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;
  3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
  4. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
  5. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
  6. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
  7. w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;
  8. w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;
  9. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
  10. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
  11. zawartej w drodze aukcji publicznej;
  12. o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;
  13. o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.
 3. W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Proszę odesłać lub przekazać nam rzecz niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 14 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
 4. Zwrot zapłaconej przez Konsumenta kwoty zostanie dokonany przelewem na wskazane przez Konsumenta konto bankowe w terminie 14 dni od dnia otrzymania przez Sprzedającego oświadczenia Konsumenta o odstąpieniu od umowy.
 5. Dane do zwrotu towaru:
         Świat Gier i Konsol
         Chmielna 98
         00-801 Warszawa

 

Reklamacje

 1. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora.
 2. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.
 3. Reklamacje należy składać w siedzibie naszego sklepu lub drogą wysyłkową przesyłką bezpobraniową. 
 4. Jeżeli po otrzymaniu towaru Klient znajdzie w nim wady fabryczne może skorzystać ze świadczeń gwarancyjnych bezpośrednio u dystrybutora. 
 5. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń mechanicznych, dystrybutor wymieni nośnik na pozbawiony wad.
 6. Można także reklamacje skierować  bezpośrednio do nas, wysyłając towar na nasz adres.
 7. Nie przyjmujemy żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem.
 8. Do odsyłanego towaru należy dołączyć pismo z dokładnym opisem zaistniałego problemu oraz  dowodem   
   
 9. Reklamacje zostaną rozpatrzone w przeciągu 14 dni od daty otrzymania przez nas przesyłki lub dostarczenia osobistego zreklamowanego towaru.
 10. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towaruszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny,pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), zwrócimy Klientowi równowartość cenyproduktu lub zaoferujemy mu  inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.
 11. W przypadku nieuzasadnionej reklamacji, wszelkie koszty przesyłki pokrywaklient. Stąd przed odesłaniem towaru prosimy o kontakt z pomocą techniczną danego wydawcy lub z nami.

 

Formy płatności

1. Akceptujemy 2 formy płatności:wpłata na konto,płatności przy odbiorze
2. Wpłata na konto: jest to wygodna dla Państwa forma płatności.
    Pozwala ona na szybką realizacje transakcji.
    Posiadamy konta bankowe na które można dokonywać przelewów.
    Wszystkie informacje, łącznie z numerem konta dostaną Państwo podczas składania zamówienia.
3. Płatności przy odbiorze: wtedy należność pobiera listonosz lub kurier dostarczający przesyłkę.

 


Koszty przesyłki

1. Koszt wysyłki zwykła paczką wynosi 16 zł ,a kurierem 20 ,więcej szczegółów znajdą Państwo na naszej stronie w dziale koszty wysylki.
2. W celu zapewnienia większego komfortu i bezpieczeństwa zamówienia zalecamy ,aby wybierali Państwo przesyłkę kurierską.
    Pozwoli na przyśpieszenie okresu oczekiwania na paczkę oraz zwiększy bezpieczeństwo
3. By zapewnić Państwu szybką dostawę zamówionych produktów, wszystkie przesyłki nadawane są w trybie priorytetowym.

 


Pozostałe informacje

Sprzedaż Internetowa: Zakupy internetowe to wielka wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy oraz super zabawa.
Przez 24h na dobę możesz przeglądać naszą ofertę i składać zamówienia.
Potem pozostaje już tylko czekać na dostarczenie przesyłki do domu.
Cały czas siedzisz wygodnie przed komputerem - żadnych korków, kolejek i nerwów...
Poza tym nigdzie indziej nie znajdziesz tylu wspaniałych gier w jednym miejscu.

Fire mailing: Każdy użytkownik, który zapisuje się w naszym serwisie jako Klient lub Subskrybent trafia do naszej bazy Użytkowników.
Baza ta jest podstawą do wysyłania przez nasz serwis informacji o nowościach i promocjach.
Nie wysyłamy e-maili do osób nie znajdujących się w naszej bazie - nie stosujemy tzw. SPAMU.
Jeśli dostałeś e-mail z informacja o nowościach lub promocjach to znaczy, że znajdujesz się w naszej bazie i akceptujesz jego otrzymywanie. Jeśli nie chcesz otrzymywać takich wiadomości w przyszłości - po prostu poinformuj nas o tym podając LOGIN, STATUS (Klient, Subskrybent) oraz przybliżoną datę rejestracji w serwisie.

Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne.
W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.
 „O ochronie danych osobowych”.

Zgodnie z tą
  ustawą Klienci mają prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania do zaprzestania ich  wykorzystywania.

 


Strona głównaStrona główna

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Koszyk Realizuj zamówienie
Zakupy Hurtowe
Zamówienia tel.

eBiuletyn-Newsletter